Новини ЄМУ
Звіт про діяльність ВМГО "ЄМУ"

З 1 червня 2014 по 1 червня 2015 року ВМГО «ЄМУ» здійснювала наступну діяльність:

Освітня та проектна діяльність:

ВМГО «ЄМУ» виступила локальним організатором для 7 семінарів від міжнародного партнера «Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY», що пройшли у Києві та Харкові за підтримки Європейського молодіжного фонду. Семінари стосувалися ліберальних реформ та участі молоді, молодіжного підприємництва, розв"язання конфліктів. Участь в організації брали, відповідно, київський та харківський осередки.

 

Всеукраїнські заходи:

ВМГО «ЄМУ» провела 20 грудня 2014 р. звітно-виборчу конференцію, в рамках якої було проведено стратегічну сесію щодо подільшого розвитку організації. Також на конференції виступали представники партнерів з Естонії (Калев Келлеметс, Партія Реформ) та з Фінляндії (Йоахім Хестхаммер, Партія шведськомовних людей). Під час внутрішніх виборів голови та правління головою було обрано Анну Роговченко, а також було сформоване нове правління. Захід було проведено за підтримки приватної пожертви.

15-17 травня 2015р. в м. Одеса було проведено IV Форум вільної молоді на 50 осіб — членів ЄМУ та політичної партії Сила Людей, як такої, що сповідує ліберальну ідеологію в місцевому самоврядуванні та Форум було проведено за підтримки партії Демократи-66 (Нідерланди), загальним бюджетом в 6 тисяч євро.

 

Діяльність осередків

Запорізький обласний осередок регулярно проводив освітньо-розважальні заходи в інтернаті в с. Гуляй-Поле, а також бере участь у роботі молодіжної ради Запоріжжя.

Запорізький обласний осередок тісно співпрацює з організаціями євроінтеграційного напрямку у профільних заходах, а щодо виборів — з мережею «Опора».

Навесні з березня по травень 2015 року за підтримки приватної пожертви та бізнесу Запорізький осередок провів Школу громадського діяча, здобувши нові контакти та розширивши осередок.

Житомирський осередок організував чотири поїздки молоді до партнерських ВНЗ Польщі та Австрії.

Херсонський осередок у партнерстві з Центром європейської інформації при ХНУ постійно брав участь в організації заходів неформальної освіти щодо європейської тематики.

 

Міжнародна діяльність

У червні 2014р. Анна Роговченко, як заступник Голови ВМГО «ЄМУ» організувала інтерактивну сесію щодо інформаційної війни в рамках конгресу Європейської ліберальної молоді в Загребі, Ховартія.

Також представники ВМГО «ЄМУ» виступили локальними організаторами для семінару та конгресу Міжнародної федерації ліберальної молоді в Києві в жовтні 2014р. Було прийнято 80 делегатів.

Делегація ВМГО «ЄМУ» також відвідувала конгрес IFLRY у Відні (квітень 2015) та LYMEC у Роттердамі (травень 2015).

 
АНОНСИ ПОДІЙ
11.08.2015
Терміновий відбір учасників Академії Ліберального Майбутнього в Талінні,  Естонія! 30 серпня-1 вересня 2015 року. Всі витрати відшкодовуються. Можливість подати заявку є лише сьогодні (11 серпня2015) до 22:00! Заявки відправляти на: euroyouth_int@ukr.net Лише для членів ВМГО "ЄМУ" Вільна англійська - обов"язкова! Організатори - фонд політичних досліджень Європейський Ліберальний форум, Фонд Фрідріха Науманна, партія VVD (Нідерланди) і Академія Лібералізму Естонії, разом з правлячою ліберальною Естонською партією реформ. Програма передбачає тренінг з переговорів, лекції про ліберальні реформи, про електронний уряд, візит до Парламенту, розмову з депутатами, візит до Центру Кібер-безпеки НАТО.    
Докладніше >>>
05.05.2016
Молодіжний безпековий форум 2016 Interested in current Ukrainian security threats – and their global implications? What are the regional crises and conflicts and what impacts do they have on Ukrainian security? What reforms are being implemented in Ukraine to resolve the current crises? Interested in migration crises and gender equality issues? What does NATO do in Ukraine? These are just some of the questions the YOUNG UA Security Forum 2016 will examine and debate from 9th to 16th July 2016 at a Special Training Center of National Academy of Internal Affairs at Vita Poshtova, Kyiv, Ukraine. The week will host numerous diplomats, academics and researchers in order to ensure an insightful and exciting debate.  The topics will be presented through lectures, panel debates, workshops and discussion, and you will have an unprecedented opportunity to have a unique cultural experience in Kyiv, Ukraine. Please do not hesitate to contact us! Invitation here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MEtNeTlhaXdnUms  Programme here: https://drive.google.com/open?id=0B6z8E5e30iK9MC1uQzRhbnN4NEE Apply here: https://docs.google.com/forms/d/1Dl1e1XvCRdcR3EE4bBeIji-bshOKmJKFC1l_h3Zq8bs/edit?usp=forms_home&ths=true  
Докладніше >>>
09.04.2017
Європейська молодь України повідомляє, що Міжнародна федерація ліберальної молоді IFLRY, парасолькова організація ЄМУ, запрошує на Генеральну Асамблею та семінар в Фесалоніках, Греція. Якщо ви бували на заходах ІФЛРІ - то ви можете також спробувати балотуватись на посаду Віце-Президента. Деталі щодо правил участі (в т.ч. фінансові) - за посиланням (англійською мовою). http://www.iflry.com/open-call-delegates-and-participants-for-our-general-assembly-and-seminar-in-thessaloniki-greece-june-2017/ Хто хоче подаватись - пишіть нам запитання  в приватні повідомлення на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/euroyouth.org.ua #EYU #IFLRY
Докладніше >>>


ВСТУПИТИ В ОРГАНІЗАЦІЮ


ЗРОБИТИ ВНЕСОК


СОЦОПИТУВАННЯ
Чи подобається Вам новий сайт ЄМУ

 Так
 Ні
 Могли зробити і кращий

 
Чи повинна мати вплив на переговори про асоціацію з ЄС внутрішня ситуація на Україні?

 повинна
 не повинна
 мені байдуже

 
© 2007 – 2011 Європейська молодь України Зроблено в FOBS За підтримки МФ «Відродження»
Українськіреферати в онлайн бібліотеці